شارژ و برداشت از حساب از طریق پرفکت مانی

پرفکت مانی

نحوه شارژ حساب از طریق کد ووچر پرفکت مانی

به کد خاصی که می‌توان از آن برای واریز وجه به‌حساب Perfect Money خود استفاده می شود ووچر الکترونیکی گفته می شود . این ووچر را می توان به سایر کاربران Perfect Money تسلیم نمود یا فروخت تا آن‌ها بتوانند در حساب Perfect Money خود از آن بهره ببرند.

در واقع به زبان ساده تره ووچر پرفکت مانی همانند کارت شارژی است که میتوانید بجای استفاده از پرفکت مانی از ووچر پرفکت مانی استفاده کنید.این کارت شارژ پرفکت مانی حاوی یک کد دیجیتال ۱۰ رقمی و یک کد فعال سازی ۱۶ رقمی میباشد که در هر جای دنیا و یا در هر سایتی که خرید با ووچر پرفکت مانی در آن سایت امکان پذیر است میتواند این کد ها را وارد نمود و در حساب کاربری خود شارژ موجودی نمود.

تصویر یک نمونه ووچر پرفکت مانی ۵ دلاری در زیر به نمایش داده شده است.

 

همانطور که در تصویر می بینید یک شماره ووچر ۱۰ رقمی به نام e-Voucher و یک کد فعال سازی ۱۶ رقمی به نام Activation code و مقدار اعتبار ووچر به نام Amount و تاریخ ساخت ووچر پرفکت مانی نشان داده شده است.لازم به ذکر است که برای فعال سازی و افرایش موجودی فقط به شماره ووچر و کد فعال سازی نیاز است.

 

نحوه برداشت از حساب به روش پرفکت مانی

 

زمان برداشت از طریق ووچر پرفکت مانی تنها با وارد کردن ، مبلغ درخواست برداشت شما ثبت خواهد شد و پس از تائید سیستم مالی ، مشخصات ووچر مبلغ درخواستی به کاربری شما ارسال میشود و شما از منوی کاربری / قسمت تراکنش ها / سابقه برداشت میتوانید به این مشخصات دسترسی داشته باشید.
برای نقد کردن ووچر پرفکت مانی خود نیز میتوانید از طریق سایت های زیر اقدام فرمائید.

www.irsarafi.net

www.farhadexchange.net

www.pm4ir.com

www.master.cash

www.exchange.ir

 

  • توجه داشته باشید اگر شما به اشتباه برداشت از طریق پرفکت مانی را انتخاب کردید از طریق گفتگوی زنده با همکاران ما درمیان بگذارید تا درخواست شما را لغو کنند و در صورتی که ووچر به حساب کاربری شما ارسال شده بود تنها میتوانید ووچر مورد نظر را در قسمت شارژ حساب از طریق پرفکت مانی مجدد به حساب کاربریتان برگردانید. ممکن است گاهی بدلیل تغییر قیمت ارز مبلغ شما کم یا زیاد شود.
برگه پیش بینی 0
مبلغ پیش بینی :
تومان
ضریب کل :
0.00
مبلغ برد :
0.00 تومان